Mingle Forum - en to lv translation catalogue (297 entries)

en: About
lv: Par

en: About Mingle Forum
lv: Par Migle forumu

en: Action
lv: Darbība

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Add Hex Color
lv: Pievienot krāsu heksadecimālā formā

en: Add forum
lv: Pievienot forumu

en: Add forum to
lv: Pievienot forumu

en: Add members
lv: Pievienot dalībniekus

en: Add moderator
lv: Pievienot moderatoru

en: Add this topic to your email notifications?
lv: Pievienot šo sarunu e-pasta ziņojumiem

en: Add users
lv: Pievienot lietotājus

en: Administrator
lv: Administrators

en: Allow others to view my profile?
lv: Ļaut citiem skatīt manu profilu

en: An error occured
lv: Notika kļuda

en: Author
lv: Autors

en: Author:
lv: Autors:

en: Between
lv: Starp

en: Big Grin
lv: Ņirdziens

en: Biographical Info:
lv: Biogrāfiska informācija:

en: Bold
lv: Treknraksts

en: By user:
lv: Lietotāja:

en: Category
lv: Kategorija

en: Category added successfully
lv: Kategorija pievienota sekmīgi

en: Cheating, are we?
lv: Vai mēs krāpjamies?

en: Check
lv: Atzīmet

en: Check all
lv: Atzīmet visus

en: Click to choose Forum(s) to  search
lv: Klikšķini lai izvēlētos forumus, kuros ir jāveic meklēšana

en: Close
lv: Aizvērt

en: Closed topic
lv: Slēgt sarunu

en: Code
lv: Kods

en: Confused
lv: Apmulsis

en: Cool
lv: Vēsais

en: Current Version:
lv: Patreizējā versija:

en: Currently moderating
lv: Patreiz tiek moderēts

en: DETAILS:
lv: DETAĻAS:

en: Database server:
lv: Datubāzes serveris:

en: Date format:
lv: Datuma formāts:

en: Date:
lv: Datums:

en: Default date:
lv: Noklusetais datums:

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete Topic
lv: Dzēst sarunu

en: Description
lv: Apraksts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Edit
lv: Labot

en: Edit Post
lv: Rediģēt viedokli

en: Edit Profile
lv: Rediģēt profilu

en: Edit User Group
lv: Labot lietotāju grupu

en: Edit category
lv: Rediģēt kategoriju

en: Edit forum
lv: Rediģēt forumu

en: Edit forum options
lv: Rediģēt foruma optcijas

en: Edit your forum options
lv: Labot foruma iestatījumus

en: Eek!
lv: Bolīties

en: Email
lv: E-pasts

en: Embed YouTube Video
lv: Iegult YouTube video

en: Enter Security Code: (required)
lv: Ievadīt drošības kodu: (obligāti)

en: Error
lv: Kļūda

en: Errors:
lv: Kļūdas:

en: Forum
lv: Forums

en: Forum Feed
lv: Foruma pavediens

en: Forum Home
lv: Foruma sākums

en: Forum Topic:
lv: Foruma saruna:

en: Forum Topics
lv: Foruma sarunas

en: Forum added successfully
lv: Forums pievienots sekmīgi

en: Forum updated successfully
lv: Forums atjaunots sekmīgi

en: Forums Latest Activity
lv: Foruma pēdējā aktivitāte

en: Forums RSS
lv: Foruma RSS

en: Forums deleted:
lv: Forumi izdzēsti:

en: GD Library is not installed
lv: Nav instalēta GD bibliotēka

en: Get More Skins
lv: Iegūt vairāk ādiņas

en: Global Moderator added successfully
lv: Globālais moderaotrs pievienots sekmigi

en: Global moderator: (User can moderate all forums)
lv: Globālais moderators: (lietotājs var moderēt visus forumus)

en: Group updated successfully
lv: Grupa atjaunota sekmīgi

en: Groups deleted:
lv: Grupas izdzēstas:

en: Guest
lv: Viesis

en: Hot topic
lv: Karsta saruna

en: How many items would you like to display?
lv: Cik vienumus vēlaties rādīt?

en: IMPORTANT: As of version 1.0.03 the skins directory has been moved to /wp-content/mingle-forum-skins/
lv: SVARĪGI: Sākot ar versiju 1.0.03 ādiņu direktorija tika pārvietota uz  /wp-content/mingle-forum-skins/

en: If you have 'Registration required to post' above enabled, leave this off
lv: Ja ir iespējots 'Lai ievietotu viedokli nepieciešama reģistrācija', šo atstājiet izslēgtu

en: Image
lv: Attēls

en: In Use
lv: Tiek lietots

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Info Center
lv: Informācijas centrs

en: Installed version:
lv: Instaletā versija:

en: Italic
lv: Slīpraksts

en: Last post
lv: Pēdējais viedoklis

en: Latest Member:
lv: Pēdējais dalībnieks

en: Latest Post by
lv: Pēdējo viedoki izteica

en: Link
lv: Saite

en: List
lv: Saraksts

en: List item
lv: Saraksta vienums

en: Log out
lv: Atteikties

en: Mad
lv: Traks

en: Member successfully removed.
lv: Dalībnieks sekmīgi izdzēsts.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Members of the checked User Groups have access to the forums in this category:
lv: Atzīmeto grupu dalībniekiem ir pieeja forumiem šajā kategorijā:

en: Message Age:
lv: Ziņojuma vecums:

en: Message:
lv: Ziņojums:

en: Mingle Forum
lv: Mingle Forums

en: Mingle Forum
lv: Mingle Forums

en: Mingle Forum >> Categories and Forums
lv: Mingle forums >> Kategorijas un forumi

en: Mingle Forum >> General Options
lv: Mingle forums >> Vispārīgie iestatījumi

en: Mingle Forum >> Manage Moderators
lv: Mingle forums >> Pārvaldīt moderatorus

en: Mingle Forum >> Manage User Groups
lv: Mingle forums >> Vadīt lietotāju grupas

en: Mingle Forum >> Skin options
lv: Mingle forums >> Ādiņu iestatījumi

en: Mingle Forum Skins:
lv: Mingle foruma ādiņas:

en: Mingle Forum has one simple mission; to 'KEEP IT SIMPLE!' It was taken over from WP Forum and has been improved upon GREATLY. It now fully supports integration with or without the Mingle plugin (by Blair Williams). Also I want to give a big thanks to Eric Hamby for his previous work on the forum script.
lv: Mingle forumam ir viena vienkārša misija: 'KEEP IT SIMPLE!'. Tas tika pārņemts no WP Forum un būtiski uzlabots. Tagad tas pilnibā atbalsta integrāciju ar vai bez Migle spraudni (Blair Williams). Tāpat vēlos pateikties Eric Hamby par viņa iepriekšējo darbu pie foruma skripta.

en: Mingle Forum version:
lv: Mingle forum versija:

en: Moderator
lv: Moderators

en: Moderator NOT removed.
lv: Moderators NAV izdzēsts.

en: Moderator added successfully
lv: Moderators sekmīgi pievienots

en: Moderator successfully removed.
lv: Moderators sekmīgi izdzēsts.

en: Moderator successfully saved.
lv: Moderators sekmīgi saglabāts.

en: Moderators
lv: Moderatori

en: Moderators:
lv: Moderatori:

en: Modify
lv: Mainīt

en: Move Topic
lv: Pārvietot sarunu

en: My Profile
lv: Mans profils

en: My profile
lv: Mans profils

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name:
lv: Vārds:

en: Neutral
lv: Neitrāls

en: New Topic
lv: Jauna saruna

en: New Topics since last visit
lv: Jaunas sarunas kopš pēdējā apmeklējuma

en: New User's Title:
lv: Jauna lietotāja virsraksts:

en: New posts
lv: Jauni viedokļi

en: New posts since last visit
lv: Jaunu viedokļu skaits kopš pēdējā apmeklējuma

en: New topics since your last visit
lv: Jaunas sarunas kopš pēdejās vizītes

en: No members in this group
lv: Šajā grupā nav neviena dalībnieka

en: No moderators yet
lv: Netiek moderēts

en: No new posts
lv: Jaunu viedokļu nav

en: No such user
lv: Nav šāda lietotāja

en: No such user:
lv: Tāds lietotājs neeksistē:

en: No topics yet
lv: Sarunu nav

en: Normal topic
lv: Normāla saruna

en: Number of posts for Hot Topic:
lv: Viedokļu skaits karstajās sarunās:

en: Number of posts for Very Hot Topic:
lv: Viedokļu skaits ļoti karstajās sarunās:

en: Number of posts:
lv: Viedokļu skaits:

en: Number of threads:
lv: Pavedienu skaits:

en: Number of users:
lv: Lietotāju skaits:

en: Option Input
lv: Iestatījuma ievade

en: Option Name
lv: Iestatījuma nosaukums

en: Options successfully saved.
lv: Iestatījumi sekmīgi saglabāti.

en: Page loaded in:
lv: Lapa ielādēta:

en: Pages:
lv: Lapas:

en: Password:
lv: Parole:

en: Plugin Page:
lv: Spraudņa mājas lapa:

en: Position:
lv: Stāvoklis:

en: Post
lv: Viedoklis

en: Post Reply
lv: Atbilde uz viedokli

en: Post deleted
lv: Viedokļi ir dzēsti

en: Post new Topic
lv: Ievietot jaunu Sarunu

en: Posted
lv: Iesūtīts

en: Posts deleted:
lv: Viedokļi izdzēsti:

en: Posts in
lv: Viedokļi iekš

en: Posts per page:
lv: Viedokļu skaits lapā:

en: Posts:
lv: Sarunas:

en: Posts:
lv: Viedokļi:

en: Profile
lv: Profils

en: Profile Info
lv: Profila informācija

en: Quick Reply
lv: Ātrā atbilde

en: Quote
lv: Citāts

en: Quote from
lv: Citāts no

en: RSS-Feed
lv: RSS plūsma

en: Razz
lv: Rādīt mēli

en: Re-open
lv: Atvērt atkārtoti

en: Registered:
lv: Reģistrēts:

en: Registration required to post:
lv: Lai ievietotu viedokli nepieciešama reģistrācija:

en: Relevance
lv: Atbilstība

en: Remember Me
lv: Atceries mani

en: Remove
lv: Izņemt

en: Remove this topic from your email notifications?
lv: Izņemt šo sarunu no Taviem e-pasta ziņojumiem

en: Replies
lv: Atbildes

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Reply Content:
lv: Atbildes saturs:

en: Requires
lv: Nepieciešams

en: Sad
lv: Bēdīgs

en: Save Post
lv: Saglabāt viedokli

en: Save User Group
lv: Saglabāt lietotāju grupu

en: Save forum
lv: Saglabāt forumu

en: Save group
lv: Saglabāt grupu

en: Save options
lv: Saglabāt opcijas

en: Save user group
lv: Saglabāt lietotāju grupu

en: Screenshot
lv: Ekrānšāviņš

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Search for:
lv: Meklēt:

en: Search forums
lv: Meklēt forumos

en: Security Code:
lv: Drošības kods:

en: Security code does not mach
lv: Drošības kodi neatbilst

en: Select User group
lv: Izvēlēties lietotaju grupu

en: Select user
lv: Izvēlēties lietotāju

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: Show Avatars in the forum:
lv: Rādīt forumā avatarus:

en: Show Forum Login Form:
lv: Rādīt foruma ienākšanas formu:

en: Show new topics since your last visit
lv: Rādīt jaunās sarunas kopš pēdējā apmeklējuma

en: Show users Bio at the bottom of posts:
lv: Rādīt lietotāja biogrāfiju viedokļu apakšā:

en: Show/Hide Header
lv: Rādīt/Slēpt galveni

en: Skin successfully activated.
lv: Ādiņa sekmīgi aktivizēta.

en: Skins
lv: Ādiņas

en: Smile
lv: Smaids

en: Sorry, but you don't have access to this forum
lv: Piedod, bet Tev nav tiesības piekļūt šīm forumam

en: Sorry. you don't have permission to post.
lv: Aitvaino, Tev nav tiesību izteikt viedokli.

en: Start Search
lv: Sākt meklēšanu

en: Started by
lv: Sarunu uzsāka

en: Statistic
lv: Statistika

en: Status
lv: Statuss

en: Sticky
lv: Lipīgs

en: Sticky Topics
lv: Lipīgā saruna

en: Strikethrough
lv: Pārsvītrots

en: Subject
lv: Temats

en: Subject:
lv: Temats:

en: Submit
lv: Nosūtīt

en: Submit Quick Reply
lv: Nosūtīt ātro atbildi

en: Subscribe
lv: Parakstīties

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Support Forum:
lv: Atbalsta forums:

en: Surprised
lv: Pārsteigts

en: TOPIC CLOSED
lv: SARUNA SLĒGTA

en: There are no User Groups
lv: Nav nevienas lietotāju grupas

en: Threads deleted:
lv: Pavedieni izdzēsti:

en: Threads per page:
lv: Sarunu skaits lapā:

en: Title to display in the sidebar:
lv: Virsraksts, ko rādīt sānu joslā:

en: Topic
lv: Saruna

en: Topic Title
lv: Sarunas tēma

en: Topic:
lv: Saruna:

en: Topics Made by
lv: Sarunas, kuras veidojis

en: Topics:
lv: Sarunas:

en: Total database size:
lv: Kopējais datubāzes izmērs:

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Undo Sticky
lv: Atcelt lipīgumu

en: Update
lv: Atjaunot

en: Use Captcha for unregistered users:
lv: Nereģistrētiem lietotājiem lietot Captcha:

en: Use Forum RSS:
lv: Lietot foruma RSS

en: User
lv: Lietotājs

en: User Group successfully added.
lv: Lietotāju grupa sekmīgi pievienota

en: User Group updated successfully
lv: Lietotāju grupa sekmīgi atjaunota

en: User Group(s) successfully deleted.
lv: Lietotāju grupa(s) sekmīgi izdzēstas.

en: User Groups
lv: Lietotāji un grupas

en: User Groups:
lv: Lietotāja grupas:

en: User Level 1 Count:
lv: Pirmā līmeņa lietotāja skaits:

en: User Level 1 Title:
lv: Pirmā līmeņa lietotāja nosaukums:

en: User Level 2 Count:
lv: Otrā līmeņa lietotāja skaits:

en: User Level 2 Title:
lv: Otrā līmeņa lietotāja nosaukums:

en: User Level 3 Count:
lv: Trešā līmeņa lietotāja skaits:

en: User Level 3 Title:
lv: Trešā līmeņa lietotāja nosaukums:

en: Username Display:
lv: Lietotājvārds, ko rādīt:

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Users added:
lv: Lietotaji pievienoti:

en: Value
lv: Vērtība

en: Version
lv: Versija

en: Version:
lv: Versija:

en: Very Hot topic
lv: Ļoti karsta saruna

en: View Topic Here:
lv: Skatīt sarunu šeit:

en: View profile
lv: Skatīt profilu

en: Views
lv: Skatīts

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Warnings:
lv: Brīdinājumi:

en: Website:
lv: Mājas lapa:

en: Welcome
lv: Esiet sveicināts

en: Welcome Guest, please login or
lv: Sveicināts, Viesi! Lūdzu piesakies vai

en: Welcome Guest, posting in this forum requires
lv: Sveicināts Viesi! Lai izteiktos šajā forumā ir nepieciešams

en: Why did you change it?
lv: Kāpēc Tu to mainīji?

en: Wink
lv: Piemiegt

en: Yahoo:
lv: Yahoo!:

en: You are logged in as:
lv: Esi pieteicies kā:

en: You have choosen a forum name that already exists in this group, please specify another
lv: Tu esi izvelējies foruma nosaukumu, kas jau eksistē šajā grupā. Izvēlies citu.

en: You have choosen a name that already exists in the database, please specify another
lv: Esi izvēlējies vārdu, kas jau ir reģistrērs datu bāzē. Lūdzu izvēlies citu.

en: You have email notifications for these topics:
lv: Par sekojošām sarunām saņemsi e-pasta paziņojumus:

en: You haven't specified any user to add:
lv: Neesi norādijis vienu lietotāju, ko pievienot:

en: You must choose a user group
lv: Tev ir jaizvelās lietotāja grupa

en: You must enter a message
lv: Tev jāieraksta ziņojuma teksts

en: You must enter a name
lv: Tev ir jāievada vārds

en: You must enter a subject
lv: Tev jaieraksta temats

en: You must select a category
lv: Ir jāizvēlās kategorija

en: You must select a user
lv: Tev jāizvēlās lietotājs

en: You must specify a forum name
lv: Tev jānorāda foruma nosaukums

en: You must specify a group name
lv: Tev jānorāda grupas nosaukums

en: You must specify a name for the User Group
lv: Tev jānorāda lietotāju grupas nosaukums

en: You must specify a user group name.
lv: Ir jānorāda lietotāja grupas vārds.

en: Your last visit was:
lv: Pēdējo reizi šeit biji:

en: add new
lv: pievienot jaunu

en: added successfully
lv: pievienots sekmīgi

en: and
lv: un

en: by
lv: no

en: by:
lv: autors:

en: created the forum topic:
lv: foruma izveidota saruna:

en: days
lv: dienas

en: default
lv: noklusetais

en: for date formatting.
lv: datuma formatēsanai

en: in
lv: iekš

en: is already in this group
lv: jau ir šajā grupā

en: on
lv: ieslēgts

en: on:
lv: uz:

en: register.
lv: reģistrējies.

en: registration.
lv: reģistrēties.

en: replied to the forum topic:
lv: saņemta atbilde foruma sarunai:

en: seconds.
lv: sekundēs
