Mingle Forum - en to ka translation catalogue (253 entries)

en: About
ka: ჩანართის შესახებ

en: About Mingle Forum
ka: Mingle Forum-ის შესხებ

en: Action
ka: მდგომარეობა

en: Activate
ka: გაააქტიურე

en: Add Hex Color
ka: დაამატე Hex ფერი

en: Add forum
ka: დაამატე ფორუმი

en: Add forum to
ka: დაამატე ფორუმი

en: Add members
ka: დაამატე მომხმარებელი

en: Add moderator
ka: დაამატე მოდერატორი

en: Add this topic to your email notifications?
ka: დავამატო ეს თემა ელ-ფოსტით შეტყობინებათა სიაში?

en: Add users
ka: დაამატე მომხმარებლები

en: Administrator
ka: ადმინისტრატორი

en: Allow others to view my profile?
ka: დავრთო სხვა მომხმარებლებს ჩემი პროფაილის ნახვის უფლება?

en: An error occured
ka: დაფიქსირდა შეცდომა

en: Author
ka: ავტორი

en: Author:
ka: ავტორი:

en: Between
ka: |

en: Biographical Info:
ka: დამატებით:

en: Bold
ka: მუქი

en: By user:
ka: მომხმარებლის სახელის მიხედვით

en: Category
ka: კატეგორია

en: Category added successfully
ka: კატეგორია წარმატებით დაემატა

en: Cheating, are we?
ka: მოტყუებას ვდილობთ?

en: Check all
ka: მონიშნე ყველა ფორუმი

en: Click to choose Forum(s) to  search
ka: ძებნის დამატებითი პარამეტრების შეცვლა

en: Closed topic
ka: დახურული ტოპიკი

en: Code
ka: კოდი

en: Current Version:
ka: ჩანართის ვერსია

en: Currently moderating
ka: მოდერირების უფლება ფორუმებში

en: Database server:
ka: მონაცემთა ბაზის სერვერი:

en: Delete
ka: წაშალე

en: Delete Topic
ka: თემის წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Description:
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Edit Post
ka: რედაქტირება

en: Edit Profile
ka: პროფაილის რედაქტირება

en: Edit User Group
ka: მომხმარებელთა ჯგუფის რედაქტირება

en: Edit category
ka: კატეგორიის რედაქტირება

en: Edit forum
ka: ფორუმის რედაქტირება

en: Edit forum options
ka: ფორუმის პარამეტრების რედაქტირება

en: Edit your forum options
ka: ფორუმის პარამეტრების შეცვლა

en: Email
ka: ელ-ფოსტა

en: Embed YouTube Video
ka: ჩასვი ვიდეო YouTube-დან

en: Error
ka: შეცდომა

en: Errors:
ka: შეცდომები:

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Forum Home
ka: | საწყისი გვერდი |

en: Forum Topic:
ka: ფორუმის თემა:

en: Forum Topics
ka: თემა:

en: Forum added successfully
ka: ფორუმი წარმატებით დაემატა

en: Forum updated successfully
ka: ფორუმი წარმატებით განახლდა

en: Forums Latest Activity
ka: ფორუმის აქტივობა

en: Forums RSS
ka: RSS არხი

en: Forums deleted:
ka: ფორუმები წაიშალა:

en: GD Library is not installed
ka: GD Library არ არის დაინსტალირებული

en: Get More Skins
ka: გადმოწერე ამ ჩანართის თემები

en: Global Moderator added successfully
ka: გლობალური მოდერატორი წარმატებით დაემატა

en: Global moderator: (User can moderate all forums)
ka: გლობალური მოდერატორი: (მომხმარებელს ყველა თემაში შეუძლია მოდერირება)

en: Group updated successfully
ka: ჯგუფი წარმატებით განახლდა

en: Groups deleted:
ka: ჯგუფი წაშლილია

en: Guest
ka: სტუმარი

en: Hot topic
ka: პოპულარული ტოპიკი

en: How many items would you like to display?
ka: რამდენი ელემენტის ჩვენება გსურთ?

en: IMPORTANT: As of version 1.0.03 the skins directory has been moved to /wp-content/mingle-forum-skins/
ka: ყურადღება: 1.0.03 ვერსიიდან მოყოლებული, გარსების ფოლდერმა გადაინაცვლა შემდეგ ფოლდერში: /wp-content/mingle-forum-skins/

en: Image
ka: სურათი

en: In Use
ka: აქტიურია

en: Info Center
ka: საინფორმაციო ცენტრი

en: Installed version:
ka: დაინსტალირებულია ვერსია:

en: Italic
ka: კურსივი

en: Last post
ka: ბოლო პოსტის ავტორი:

en: Latest Member:
ka: ბოლოს დარეგისტრირდა:

en: Latest Post by
ka: ბოლო პოსტის ავტორი:

en: Link
ka: ბმული

en: List
ka: ჩამონათვალი

en: Log out
ka: გასვლა

en: Member successfully removed.
ka: მომხმარებელი წარმატებით წაიშალა.

en: Members
ka: მომხმარებლები

en: Members of the checked User Groups have access to the forums in this category:
ka: მონიშნული მომხმარებელთა ჯგუფის წევრებს, ამ კატეგორიაში აქვთ წვდომა შემდეგ ფორუმებზე:

en: Message Age:
ka: შეტყობინების ასაკი

en: Message:
ka: პოსტი:

en: Mingle Forum
ka: Mingle Forumს

en: Mingle Forum >> Categories and Forums
ka: Mingle Forum >> კატეგორიები და ფორუმები

en: Mingle Forum >> General Options
ka: Mingle Forum >> ზოგადი პარამეტრები

en: Mingle Forum >> Manage Moderators
ka: Mingle Forum >> მოდერატორების მართვა

en: Mingle Forum >> Manage User Groups
ka: Mingle Forum >> მომხმარებელთა ჯგუფების მართვა

en: Mingle Forum >> Skin options
ka: Mingle Forum >> გარსის პარამეტრები

en: Mingle Forum has one simple mission; to 'KEEP IT SIMPLE!' It was taken over from WP Forum and has been improved upon GREATLY. It now fully supports integration with or without the Mingle plugin (by Blair Williams). Also I want to give a big thanks to Eric Hamby for his previous work on the forum script.
ka: Mingle Forum-ის მიზანია იყოს მარტივი მოსახმარი და ყველასთვის გასაგები. მაგალითი აღებული იქნა ჩანართისგან "WP Forum". მოხდა მისი გაუმჯობესება და დახვეწა. ჩანართი "Mingle Forum" ამიერიდან მუშაობს ავტონომიურად და აღარ საჭიროებს ჩანართს "Mingle plugin" (ავტორი: ბლეირ უილიამსი (Blair Williams)). განსაკუთრებული მადლობა მინდა გადავუხადო ერიკ ჰემბის (Eric Hamby) ფორუმის სკრიპტის შექმნაში მიღებული მონაწილეობისთვის.

en: Mingle Forum version:
ka: ფორუმის ვერსია:

en: Moderator
ka: მოდერატორი

en: Moderator NOT removed.
ka: მოდერატორი არ წაიშალა.

en: Moderator added successfully
ka: მოდერატორი წარმატებით დაემატა

en: Moderator successfully removed.
ka: მოდერატორი წარმატებით წაიშალა.

en: Moderator successfully saved.
ka: მოდერატორის პარამეტრები წარმატებით განახლდა.

en: Moderators
ka: მოდერატორები

en: Moderators:
ka: მოდერატორი

en: Modify
ka: | რედაქტირება |

en: Move Topic
ka: თემის გადატანა

en: My Profile
ka: | პროფაილი |

en: My profile
ka: ჩემი პროფაილი

en: Name
ka: სახელი

en: Name:
ka: სახელი:

en: New Topic
ka: ახალი თემა

en: New Topics since last visit
ka: ბოლო ვიზიტიდან ამ დრომდე შექმნილი თემები

en: New User's Title:
ka: ახალი მომხმარებლის წოდება:

en: New posts
ka: ახალი პოსტი

en: New posts since last visit
ka: წინა ვიზიტიდან ამ დრომდე დაწერილი შეტყობინებები

en: New topics since your last visit
ka: ბოლო ვიზიტიდან ამ დრომდე შექმნილი თემები

en: No members in this group
ka: ჯგუფი ცარიელია

en: No moderators yet
ka: ჯერ-ჯერობით მოდერატორი  არავინაა

en: No new posts
ka: ახალი პოსტი არ არის

en: No such user
ka: მომხმარებელი არ არსებობს

en: No such user:
ka: მომხმარებელი არ არსებობს:

en: No topics yet
ka: ფორუმი ცარიელია

en: Normal topic
ka: ჩვეულებრივი ტოპიკი

en: Number of posts for Very Hot Topic:
ka: პოსტების რაოდენობა ყველაზე პოპულარული ტოპიკებისთვის

en: Number of posts:
ka: პოსტების რაოდენობა:

en: Number of threads:
ka: თემების რაოდენობა:

en: Number of users:
ka: მომხმარებელთა რაოდენობა:

en: Option Input
ka: პარამეტრის შეყვანა

en: Option Name
ka: პარამეტრის სახელი

en: Options successfully saved.
ka: პარამეტრები შენახულია!

en: Page loaded in:
ka: გვერდი ჩაიტვირთა

en: Pages:
ka: გვერდი

en: Password:
ka: პაროლი

en: Plugin Page:
ka: ჩანართის გვერდი:

en: Position:
ka: პოზიცია

en: Post
ka: პოსტი

en: Post Reply
ka: გამოხმაურება

en: Post deleted
ka: პოსტი წაიშალა

en: Post new Topic
ka: ახალი თემის გახსნა

en: Posted
ka: თარიღი

en: Posts deleted:
ka: პოსტი წაიშალა:

en: Posts per page:
ka: შეტყობინებების რაოდენობა გვერდზე:

en: Posts:
ka: პოსტი:

en: Posts:
ka: პოსტი:

en: Profile
ka: პროფაილი

en: Profile Info
ka: მომხმარებლის პროფაილი

en: Quote
ka: ციტირება

en: Quote from
ka: ციტატა

en: Re:
ka: პასუხი:

en: Registered:
ka: დარეგისტრირდა

en: Registration required to post:
ka: დაპოსტვისთვის რეგისტრაცია აუცილებელია?

en: Remember Me
ka: დაიმახსოვრე

en: Remove
ka: წაშალე

en: Remove this topic from your email notifications?
ka: წავშალო ეს თემა ელ-ფოსტით შეტყობინებათა სიიდან?

en: Replies
ka: გამოხმაურება

en: Reply
ka: გამოხმაურება

en: Requires
ka: პარამეტრი მოითხოვს

en: Save Post
ka: განაახლე

en: Save User Group
ka: დაიმახსოვრე მომხმარებელთა ჯგუფი

en: Save forum
ka: ფორუმის დამახსოვრება

en: Save group
ka: დაიმახსოვრე ჯგუფი

en: Save options
ka: დაიმახსოვრე პარამეტრები

en: Save user group
ka: მომხმარებელთა ჯგუფის დამახსოვრება

en: Screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდი

en: Search
ka: | ძებნა |

en: Search Results
ka: ძებნის შედეგები

en: Search for:
ka: ძებნა:

en: Search forums
ka: ფორუმზე ძებნა

en: Security Code:
ka: დამცავი კოდი:

en: Security code does not mach
ka: დამცავი კოდი არ ემთხვევა

en: Select User group
ka: აირჩიე მომხმარებელთა ჯგუფი

en: Select user
ka: აირჩიე მომხმარებელი

en: Send Message
ka: გაგზავნე!

en: Show Avatars in the forum:
ka: ავატარები გამოჩნდეს ფორუმზე?

en: Show new topics since your last visit
ka: ჩემი ბოლო შემოსვლიდან ამ დრომდე შექმნილი თემები

en: Skin successfully activated.
ka: გარსი წარმატებით გააქტიურდა.

en: Skins
ka: გარსი

en: Sorry, but you don't have access to this forum
ka: თქვენ არ გაქვთ ამ ფორუმის ნახვის უფლება

en: Sorry. you don't have permission to post.
ka: თქვენ არ გაქვთ შეტყობინების გაგზავნის უფლება

en: Start Search
ka: მოძებნე

en: Started by
ka: ავტორი

en: Statistic
ka: სტატისტიკა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Sticky
ka: მნიშვნელოვანი თემა

en: Sticky Topics
ka: მნიშვნელოვანი თემა

en: Subject
ka: სათაური

en: Subject:
ka: სათაური:

en: Submit
ka: გამოაქვეყნე

en: Subscribe
ka: გამოიწერე

en: Summary
ka: რეზიუმე

en: Support Forum:
ka: ტექნიკური მხარდაჭერა:

en: There are no User Groups
ka: მომხმარებელთა ჯგუფი არ არის

en: Threads deleted:
ka: თემები წაიშალა:

en: Threads per page:
ka: თემების რაოდენობა გვერდზე:

en: Title to display in the sidebar:
ka: სათაური გვერდით პანელში ასახვისთვის

en: Topic
ka: ტოპიკი

en: Topic Title
ka: თემის სათაური

en: Topic:
ka: თემა:

en: Topics:
ka: თემა:

en: Total database size:
ka: მონაცემთა ბაზის მოცულობა:

en: Underline
ka: ხაზგასმული

en: Undo Sticky
ka: წაშალე მნიშვნელოვანი თემების სიიდან

en: Update
ka: განაახლე

en: Use Captcha for unregistered users:
ka: ჩართე დამცავი კოდის გენერატორი (Captcha) დაურეგისტრირებელი მომხმარებლებისთვის:

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User Group successfully added.
ka: მომხმარებლთა ჯგუფი წარმატებით დაემატა

en: User Group updated successfully
ka: მომხმარებელთა ჯგუფი წარმატებით განახლდა

en: User Group(s) successfully deleted.
ka: მომხმარებელთა ჯგუფი/ჯგუფები წარმატებით წაიშალა

en: User Groups
ka: მომხმარებლის ჯგუფები

en: User Groups:
ka: მომხმარებელთა ჯგუფი:

en: User Level 1 Count:
ka: მომხმარებლის I რანგის პოსტების რაოდენობა:

en: User Level 1 Title:
ka: მომხმარებლის რანგი I:

en: User Level 2 Count:
ka: მომხმარებლის II რანგის პოსტების რაოდენობა:

en: User Level 2 Title:
ka: მომხმარებლის რანგი III:

en: User Level 3 Count:
ka: მომხმარებლის II რანგის პოსტების რაოდენობა:

en: User Level 3 Title:
ka: მომხმარებლის რანგი III:

en: Username:
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Users added:
ka: მომხმარებელი დაემატა:

en: Value
ka: მაჩვენებელი

en: Version
ka: ვერსია

en: Version:
ka: ვერსია

en: Very Hot topic
ka: ყველაზე პოპულარული ტოპიკი

en: View profile
ka: პროფაილის დათვალიერება

en: Views
ka: დათვალიერება

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Warnings:
ka: გაფრთხილებები:

en: Website:
ka: ვებ-გვერდი

en: Welcome
ka: გამარჯობა

en: Welcome Guest, please login or
ka: სტუმარს სალამი! გთხოვთ გაიაროთ ავტორიზაცია, ან

en: Welcome Guest, posting in this forum requires
ka: ფორუმში მონაწილეობისთვის აუცილებელია

en: Why did you change it?
ka: რატომ?

en: You have choosen a forum name that already exists in this group, please specify another
ka: სახელი, რომელიც თქვენ მიუთითეთ უკვე დაკავებულია. გთხოვთ სცადოთ სხვა

en: You have choosen a name that already exists in the database, please specify another
ka: სახელი, რომელიც თქვენ მიუთითეთ უკვე დაკავებულია. გთხოვთ სცადოთ სხვა

en: You have email notifications for these topics:
ka: თქვენ გაქვთ შეტყობინება ელ-ფოსტაზე ამ თემებისთვის :

en: You haven't specified any user to add:
ka: დასამატებლად გთხოვთ მიუთითოთ მომხმარებლის სახელი

en: You must choose a user group
ka: გთხოვთ აირჩიოთ მომხმარებელთა ჯგუფი

en: You must enter a message
ka: გთხოვთ დაწეროთ შეტყობინება

en: You must enter a name
ka: გთხოვთ მიუთითოთ სახელი

en: You must enter a subject
ka: გთხოვთ მიუთითეთ თემის სათაური

en: You must select a category
ka: გთხოვთ აირჩიოთ კატეგორია

en: You must select a user
ka: გთხოვთ აირჩიოთ მომხმარებელი

en: You must specify a forum name
ka: გთხოვთ მიუთითოთ ფორუმის სახელი

en: You must specify a group name
ka: გთხოვთ მიუთითოთ ჯგუფის სახელი

en: You must specify a name for the User Group
ka: გთხოვთ, მიუთითეთ მომხმარებელთა ჯგუფის სახელი

en: You must specify a user group name.
ka: გთხოვთ მიუთითოთ მომხმარებელთა ჯგუფის სახელი

en: Your last visit was:
ka: ფორუმზე თქვენი ბოლო შემოსვლის თარიღი:

en: add new
ka: დაამატე ახალი

en: added successfully
ka: წარმატებით დაემატა

en: and
ka: -დან

en: by
ka: *

en: by:
ka: ავტორი:

en: created the forum topic:
ka: შექმნა ფორუმის თემა:

en: days
ka: -მდე დღე

en: default
ka: ნაგულისხმევი

en: in
ka: თემა:

en: is already in this group
ka: უკვე არის ამ სიაში

en: on
ka: თარიღი:

en: register.
ka: დარეგისტრირდით

en: registration.
ka: რეგისტრაცია

en: replied to the forum topic:
ka: გამოეხმაურა ფორუმის თემაში:

en: seconds.
ka: წამში
