Mingle Forum - en to et translation catalogue (333 entries)

en: About
et: Lisainfo

en: About Mingle Forum
et: Mingle Foorumist

en: Action
et: Tegevus

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Add Hex Color
et: Lisa värv

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Add forum
et: Lisa foorum

en: Add forum to
et: Lisa foorum kategooriasse

en: Add members
et: Lisa liikmeid

en: Add moderator
et: Lisa moderaator

en: Add this topic to your email notifications?
et: Kas lisada see teema sinu meiliteadetesse?

en: Add users
et: Lisa kasutajaid

en: Administrator
et: Administraator

en: Ads
et: Reklaamid

en: Ads Option
et: Reklaami seaded

en: Ads saved successfully
et: Reklaamid salvestati edukalt

en: Advanced
et: Edasijõudnu

en: Allow others to view my profile?
et: Luban teistel näha minu profiili?

en: An error occured
et: Juhtus viga!

en: Are you sure you want to remove this?
et: Oled kindel, et tahad selle kustutada?

en: Author
et: Autor

en: Author:
et: Autor:

en: Beginner
et: Alustaja

en: Below you can modify/add your own CSS
et: Allpool saad muuta/lisada oma CSS-koodi

en: Between
et: Vahemikus

en: Big Grin
et: Suu kõrvuni

en: Biographical Info:
et: Lisainfo:

en: By user:
et: Milliselt kasutajalt?

en: Category
et: Kategooria

en: Category added successfully
et: Kategooria edukalt lisatud

en: Cheating, are we?
et: Viga, kas on?

en: Check
et: Vaata lisaks

en: Check all
et: Valik kõik

en: Click to choose Forum(s) to  search
et: Klikka ja vali foorum(id), millest otsida!

en: Close
et: Sulge

en: Closed topic
et: Suletud teema

en: Code
et: Lisa kood

en: Confused
et: Sassis

en: Cool
et: Eriti kõva mees

en: Current Version:
et: Praegune versioon:

en: Currently moderating
et: Hetkel modereerimas

en: DETAILS:
et: Detailid:

en: Database server:
et: Andmebaasi server:

en: Date format:
et: Kuupäevaformaat:

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Default date:
et: Vaikimisi kuupäev:

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Topic
et: Kustuta teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Post
et: Muuda postitust

en: Edit Profile
et: Muuda profiili

en: Edit User Group
et: Muuda kasutajagruppi

en: Edit category
et: Muuda kategooriat

en: Edit forum
et: Muuda foorumit

en: Edit forum options
et: Muuda foorumi seadeid

en: Edit your forum options
et: Muuda foorumi seadeid

en: Eek!
et: Mida värki?

en: Embed Google Map
et: Sisesta Google Map

en: Embed YouTube Video
et: YouTube Video

en: Enable Area Above Branding
et: Brändingust üleval

en: Enable Area Above Breadcrumbs
et: Navigatsiooniteest (breadcrumbs) üleval

en: Enable Area Above Forum
et: Foorumi alguses

en: Enable Area Above Info Center
et: Infokeskusest üleval

en: Enable Area Above Quick Reply Form
et: Kiirvastuse kohal

en: Enable Area Below First Post
et: Esimese postituse järel

en: Enable Area Below Forum
et: Foorumi allosas

en: Enter Security Code: (required)
et: Sisesta turvakood (nõutud)

en: Error
et: Viga

en: Errors:
et: Vead:

en: Feeds are disabled
et: ANdmevood on välja lülitatud

en: First
et: Esimene

en: Forum
et: Foorum

en: Forum Feed
et: Foorumi uudisvoog

en: Forum Home
et: Foorumi avakülg

en: Forum Moved Down
et: Foorum liigutatud alla

en: Forum Moved Up
et: Foorum liigutatud üles

en: Forum Structure
et: Foorumi struktuur

en: Forum Structure - Categories & Forums
et: Foorumi struktuur - Kategooriad & Foorumid

en: Forum Topic:
et: Foorumi teema

en: Forum Topics
et: Foorumi teemad

en: Forum added successfully
et: Foorum edukalt lisatud.

en: Forum updated successfully
et: Foorum edukalt uuendatud

en: Forums Latest Activity
et: Viimased tegevused

en: Forums RSS
et: Foorumi RSS

en: Forums deleted:
et: Foorumeid kustutatud:

en: GD Library is not installed
et: GD Library ei ole installeeritud

en: Get More Skins
et: Rohkem kujundusi

en: Global Moderator added successfully
et: Üldmoderaator edukalt lisatud.

en: Global moderator: (User can moderate all forums)
et: Üldmoderaator: (Kasutaja saab modereerida kõiki foorumeid)

en: Group Moved Down
et: Grupp liigutatud alla

en: Group Moved Up
et: Grupp liigutatud üles

en: Group updated successfully
et: Grupp edukalt uuendatud

en: Groups deleted:
et: Gruppe kustutatud:

en: Guest
et: Külaline

en: HTML is allowed in all ad areas below
et: Kõigis alljärgnevates lahtrites saab kasutada HTML-koodi.

en: Hot topic
et: Kuum teema

en: How many items would you like to display?
et: Kui palju postitusi soovid kuvada?

en: IMPORTANT: As of version 1.0.03 the skins directory has been moved to /wp-content/mingle-forum-skins/
et: OLULINE: Versioonist 1.0.03 on kujunduste kausta leiad /wp-content/mingle-forum-skins/

en: IMPORTANT: Leave this option off if your permalinks are set to 'default'
et: TÄHTIS: Lülita see välja, kui saidi püsiviited on vaikimisi seadistustega

en: If you have 'Registration required to post' above enabled, leave this off
et: Kui oled märkinud, et "Postitamiseks on vajalik registreerimine", siis jäta see märkimata.

en: Image
et: Pilt

en: In Use
et: Kasutuses

en: Inbox
et: Kirjakast

en: Info Center
et: Infokeskus

en: Installed version:
et: Installeeritud versioon:

en: Last
et: Viimane

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Latest Member:
et: Viimane kasutaja:

en: Latest Post by
et: Viimased postitused kasutajalt

en: Log out
et: Logi välja

en: Mad
et: Vihane

en: Mark All Read
et: Märgi kõik loetuks

en: Member successfully removed.
et: Kasutaja kustutatud.

en: Members
et: kasutajat.

en: Members of the checked User Groups have access to the forums in this category:
et: Valitud kasutajagruppide liikmetel on ligipääs foorumitele selles kategoorias:

en: Message Age:
et: Sõnumi vanus

en: Message:
et: Sõnum:

en: Mingle Forum
et: Mingle Foorum

en: Mingle Forum
et: Mingle Foorum

en: Mingle Forum - Options
et: Mingle Foorum - Valikud

en: Mingle Forum >> Categories and Forums
et: Mingle Foorum >> Kategooriad ja foorumid

en: Mingle Forum >> General Options
et: Mingle Foorum >> Põhiseaded

en: Mingle Forum >> Manage Moderators
et: Mingle Foorum >> Seadista moderaatoreid

en: Mingle Forum >> Manage User Groups
et: Mingle Foorum >> Kasutajagruppide haldus

en: Mingle Forum >> Skin options
et: Mingle Foorum >> Kujundusseaded

en: Mingle Forum Ads >> options
et: Mingle Foorum Reklaamid >> valikud

en: Mingle Forum Skins:
et: Kujundused:

en: Mingle Forum has one simple mission; to 'KEEP IT SIMPLE!' It was taken over from WP Forum and has been improved upon GREATLY. It now fully supports integration with or without the Mingle plugin (by Blair Williams). Also I want to give a big thanks to Eric Hamby for his previous work on the forum script.
et: Mingle Foorumil on lihtne missioon: FOORUM OLGU LIHTNE! Foorum baseerub WP Forum pluginal ning on sellest VÄGA PALJU edasi arendatud. Praegu toetab see täielikult Blair Williamsi tehtud Mingle pluginat. Tahan suure tänu öelda ka Eric Hambyle oma töö eest foorumi koodi kirjutamisel.

en: Mingle Forum version:
et: Mingle Foorumi versioon:

en: Moderator
et: Moderaator

en: Moderator NOT removed.
et: Moderaator EI OLE kustutatud.

en: Moderator added successfully
et: Moderaator edukalt lisatud.

en: Moderator successfully removed.
et: Moderaator kustutatud.

en: Moderator successfully saved.
et: Moderaator edukalt salvestatud.

en: Moderators
et: Moderaatorid

en: Moderators:
et: Moderaatorid:

en: Modify
et: Muuda

en: Move Topic
et: Liiguta teemat

en: My Profile
et: Minu profiil

en: My profile
et: Minu profiil

en: NOTE: If you do not know what this is for, leave it blank
et: MÄRKUS: Kui sa ei tea, mille jaoks see on, siis jäta see tühjaks

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: Neutral
et: Neutraalne

en: New Topic
et: Uus teema

en: New Topics since last visit
et: Uued teemad viimasest külastusest

en: New User's Title:
et: Uue kasutaja tiitel:

en: New post in forum:
et: Uus postitus foorumis:

en: New posts
et: Uued postitused

en: New posts since last visit
et: Uued postitused viimasest külastusest

en: New topics since your last visit
et: Uued teemad pärast sinu viimast külastust

en: Newbie
et: Uustulnuk

en: No members in this group
et: Selles grupis pole liikmeid.

en: No moderators yet
et: Hetkel ei ole veel ühtegi moderaatorit

en: No new posts
et: Uusi  postitusi pole

en: No such user
et: Ei ole sellist kasutajat

en: No such user:
et: Pole sellist kasutajat:

en: No topics yet
et: Pole veel teemasid

en: Normal topic
et: Tavaline teema

en: Notify Admin on new posts:
et: Saada Haldurile teade uute postituste korral:

en: Number of posts for Hot Topic:
et: Minimaalne postituste arv, et teema oleks Kuum:

en: Number of posts for Very Hot Topic:
et: Minimaalne postituste arv, et teema oleks Väga Kuum:

en: Number of posts:
et: Postituste arv:

en: Number of threads:
et: Teemade arv:

en: Number of users:
et: Kasutajate arv:

en: Off
et: Väljas

en: On
et: Sees

en: Option Input
et: Sisend

en: Option Name
et: Nimi

en: Options
et: Valikud

en: Options successfully saved.
et: Seaded edukalt mudetud.

en: Page loaded in:
et: Lehekülg laeti üles:

en: Pages:
et: Lehed:

en: Password:
et: Parool:

en: Plugin Page:
et: Plugina lehekülg:

en: Position:
et: Positsioon:

en: Post
et: Postitus

en: Post Reply
et: Postita vastus

en: Post deleted
et: Postitus kustutatud

en: Post new Topic
et: Alusta uut teemat

en: Posted
et: Postitatud

en: Posts deleted:
et: Postitusi kustutatud:

en: Posts in
et: postitust

en: Posts per page:
et: Postitusi lehel:

en: Posts:
et: Postitused:

en: Posts:
et: Postitused:

en: Pro
et: Proff

en: Profile
et: Profiil

en: Profile Info
et: Profiili info

en: Quick Reply
et: Kiirvastus

en: Quote
et: Tsitaat

en: Quote from
et: Tsitaat kasutajalt

en: RSS feed
et: RSS voog

en: RSS-Feed
et: RSS-voog

en: Razz
et: Näitan keelt

en: Re-open
et: Ava uuesti

en: Registered:
et: Registreeritud:

en: Registration required to post:
et: Postitamiseks on vajalik registreerimine:

en: Relevance
et: Sobivus

en: Remember Me
et: Jäta meelde

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove this topic from your email notifications?
et: Kas eemaldada see teema sinu meiliteadetest?

en: Replies
et: Vastuseid

en: Reply
et: Vasta

en: Reply Content:
et: Vastuse sisu:

en: Requires
et: Vajalik

en: Sad
et: Kurb

en: Save Options
et: Salvesta seaded

en: Save Post
et: Salvesta postitus

en: Save User Group
et: Salvesta kasutajagrupp

en: Save category
et: Salvesta kategooria

en: Save forum
et: Salvesta foorum

en: Save group
et: Salvesta grupp

en: Save options
et: Salvesta seaded

en: Save user group
et: Salvesta kasutajagrupp

en: Screenshot
et: Ekraanipilt

en: Search
et: Otsi

en: Search Results
et: Otsingu tulemused

en: Search for:
et: Mida otsid?

en: Search forums
et: Otsi foorumitest

en: Security Code:
et: Turvakood:

en: Select User group
et: Vali kasutajagrupp

en: Select user
et: Vali kasutaja

en: Send Message
et: Saada sõnum

en: Show Avatars in the forum:
et: Näita foorumis avatare:

en: Show Forum Login Form:
et: Näita foorumi sisselogimisvormi:

en: Show new topics since your last visit
et: Näita viimaseid teemasid pärast viimast külastust

en: Show users Bio at the bottom of posts:
et: Näita kasutajate lisainfot postituse lõpus:

en: Show/Hide Header
et: Näita/peida päis

en: Skin successfully activated.
et: Kujundus aktiveeritud.

en: Skins
et: Kujundused

en: Smile
et: Naeratus

en: Sorry, but you don't have access to this forum
et: Vabandust, Sul pole ligipääsu sellele foorumile.

en: Sorry. you don't have permission to post.
et: Vabandust, Sul puudub õigus postitamiseks.

en: Start Search
et: Otsi

en: Started by
et: Alustas

en: Statistic
et: Statistika

en: Status
et: Staatus

en: Sticky
et: Kuum teema

en: Sticky Topics
et: Tähtsaimad teemad

en: Strikethrough
et: Kriipsuta läbi

en: Subject
et: Teema

en: Subject:
et: Teema:

en: Submit
et: Salvesta

en: Submit Quick Reply
et: Lisa kiirvastus

en: Subscribe
et: Telli

en: Summary
et: Ülevaade

en: Support Forum:
et: Abifoorum:

en: Surprised
et: Üllatunud

en: TOPIC CLOSED
et: TEEMA SULETUD

en: There are no User Groups
et: Kasutajagrupid puuduvad

en: Threads deleted:
et: Teemasid kustutatud:

en: Threads per page:
et: Teemasid lehel:

en: Title to display in the sidebar:
et: Tiitel, mida kuvame küljeveerus:

en: Topic
et: Teema

en: Topic Title
et: Teema pealkiri

en: Topic:
et: Teema

en: Topics Made by
et: teemal on teinud

en: Topics:
et: Teemad:

en: Total database size:
et: Andmebaasi maht:

en: Underline
et: Jooni alla

en: Undo Sticky
et: Pole enam kuum teema

en: Unsubscribe
et: Loobu tellimusest

en: Update
et: Uuenda

en: Use Captcha for unregistered users:
et: Kasuta registreerimata kasutajate jaoks turvatesti (captcha):

en: Use Forum RSS:
et: Kasuta foorumis RSS-voogu:

en: Use SEO friendly URLs:
et: Kasuta SEO-sõbralikke URL-e:

en: User
et: Kasutaja

en: User Group successfully added.
et: Kasutajagrupp edukalt lisatud

en: User Group updated successfully
et: Kasutajagrupp edukalt uuendatud

en: User Group(s) successfully deleted.
et: Kasutajagrupp/grupid kustutatud.

en: User Groups
et: Kasutajagrupid

en: User Groups:
et: Kasutajagrupid:

en: User Level 1 Count:
et: 1. taseme jaoks vajalik postituste hulk

en: User Level 1 Title:
et: 1. taseme kasutaja tiitel:

en: User Level 2 Count:
et: 2. taseme jaoks vajalik postituste hulk

en: User Level 2 Title:
et: 2. taseme kasutaja tiitel:

en: User Level 3 Count:
et: 3. taseme jaoks vajalik postituste hulk

en: User Level 3 Title:
et: 3. taseme kasutaja tiitel:

en: Username Display:
et: Kasutajanime näitamine:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Users added:
et: Kasutajaid lisatud:

en: Value
et: Väärtus

en: Version
et: Versioon

en: Version:
et: Versioon:

en: Very Hot topic
et: Väga kuum teema

en: View Topic Here:
et: Vaata teemat siit:

en: View profile
et: Vaata profiili

en: Views
et: Vaatamisi

en: Warning
et: Hoiatus

en: Warnings:
et: Hoiatused:

en: Website:
et: Veebikülg:

en: Welcome
et: Tere!

en: Welcome Guest, please login or
et: Tere tulemast, Külaline, palun logi sisse või

en: Welcome Guest, posting in this forum requires
et: Tere tulemast, Külaline! Sellesse foorumisse postitamine eeldab

en: Why did you change it?
et: Miks seda muudetud on?

en: Wink
et: Silmapilgutus

en: You are logged in as:
et: Oled sisse logitud:

en: You have choosen a forum name that already exists in this group, please specify another
et: Oled valinud foorumi nime, mis juba on olemas, palun muuda nime.

en: You have choosen a name that already exists in the database, please specify another
et: Valisid nime, mis on juba kasutusel. Vali uus!

en: You have email notifications for these topics:
et: Sulle on meiliteade nende teemade kohta:

en: You have no subscriptions at this time
et: Sul ei ole hetkel tellimusi

en: You haven't specified any user to add:
et: Sa pole lisamiseks valinud ühtki kasutajat:

en: You must choose a user group
et: Pead valima kasutajagrupi

en: You must enter a message
et: Sa pead sisestama sõnumi

en: You must enter a name
et: Sa pead sisestama nime

en: You must enter a subject
et: Sa pead sisestama teema

en: You must select a category
et: Sa pead valima kategooria

en: You must select a user
et: Pead valima kasutaja.

en: You must specify a forum name
et: Pead märkima foorumi nime

en: You must specify a group name
et: Pead märkima grupi nime

en: You must specify a name for the User Group
et: Pead märkima nime kasutajagrupile

en: You must specify a user group name.
et: Pead märkima kasutajagrupi nime.

en: Your last visit was:
et: Sinu viimane külastus oli:

en: add new
et: Lisa uus

en: added successfully
et: lisatud edukalt

en: and
et: kuni

en: by
et: kasutajalt

en: by:
et: kasutajalt:

en: created the forum topic:
et: alustas foorumi teema:

en: css-value:
et: css-väärtus:

en: days
et: päeva.

en: default
et: vaikimisi

en: for date formatting.
et: kuupäeva seadistamiseks.

en: is already in this group
et: on juba selles grupis

en: on
et: -

en: on:
et:  postitatud:

en: register.
et: registreeru!

en: registration.
et: registreerumist.

en: replied to the forum topic:
et: vastas foorumi teemale:

en: seconds.
et: sekundiga.
