Mingle Forum 1.0.34 - en to bg_BG translation catalogue (354 entries)

en:  This will notify you of all responses to this Topic. Are you sure that is what you want to do?
bg_BG: С това ще получавате уведомления за всички отговори към тази тема.  Сигурни ли сте, че искате това ?

en: About
bg_BG: За Mingle Форума

en: About Mingle Forum
bg_BG: За Mingle Форум

en: Action
bg_BG: Действие

en: Activate
bg_BG: Активиране

en: Add Hex Color
bg_BG: Добави цвят

en: Add category
bg_BG: Добавяне на категория

en: Add forum
bg_BG: Добави форум

en: Add forum to
bg_BG: Добави форум за

en: Add members
bg_BG: Добавяне на потребители

en: Add moderator
bg_BG: Добави модератор

en: Add this post to
bg_BG: Добави този пост към

en: Add users
bg_BG: Добави потребител

en: Administrator
bg_BG: Администратор

en: Ads
bg_BG: Реклама

en: Ads Option
bg_BG: Настройки на Рекламата

en: Ads saved successfully
bg_BG: Рекламата успешно е добавена

en: Advanced
bg_BG: Напреднал

en: Allow Images to be uploaded:
bg_BG: Позволете да се качват снимки:

en: Allow others to view my profile?
bg_BG: Позволяваш ли на други да виждат профила ти ?

en: An error occured
bg_BG: Възникна грешка

en: An unknown error has occured. Please try again.
bg_BG: Възникна неизвестна грешка. Моля, опитайте отново.

en: Are you sure you want to remove this?
bg_BG: Наистина ли искате да премахнете това?

en: Author
bg_BG: Автор

en: Author:
bg_BG: Автор:

en: Beginner
bg_BG: Начинаещ

en: Below you can modify/add your own CSS
bg_BG: По-долу можете да променяте или добавите свои собствен CSS

en: Big Grin
bg_BG: Голяма усмивка

en: Biographical Info:
bg_BG: Биография :

en: Bold
bg_BG: Удебелен шрифт

en: Category
bg_BG: Категория

en: Category added successfully
bg_BG: Категорията е добавена успешно

en: Check
bg_BG: Проверете

en: Close
bg_BG:  Затвори

en: Closed Categories (Admin posting only):
bg_BG: Затворени Категории (Само администратори могат да публикуват):

en: Closed topic
bg_BG: Затворена тема

en: Code
bg_BG: Код

en: Comma separated list of Category ID's (Ex: 1, 2, 3)
bg_BG: Разделени със запетая списъкът от ID на категориите (Пример: 1, 2, 3)

en: Confused
bg_BG: Объркан

en: Cool
bg_BG: Добре

en: Current Version:
bg_BG: Текуща версия:

en: Currently moderating
bg_BG: В момента е модератор на

en: DETAILS:
bg_BG: ДЕТАЙЛИ:

en: Database server:
bg_BG: Сървър на базата данни:

en: Date format:
bg_BG: Формат на датата:

en: Date:
bg_BG: Дата:

en: Default date:
bg_BG: Дата по подразбиране:

en: Delete
bg_BG: Изтри

en: Delete Topic
bg_BG: Изтриване на тема

en: Description
bg_BG: Описание

en: Description:
bg_BG: Описание:

en: Disable Branding:
bg_BG: Изключване на Branding:

en: Do not check this if this post has already been linked to the forum!
bg_BG: Да не се проверява повече, ако този пост вече е свързана с форума!

en: Edit
bg_BG: Редактирай

en: Edit Post
bg_BG: Редактиране на публикацията

en: Edit Profile
bg_BG: Редактиране на профила

en: Edit Signature:
bg_BG: Редактиране на Подписа:

en: Edit User Group
bg_BG: Редактиране на потребителската група

en: Edit category
bg_BG: Редактиране на категория

en: Edit forum
bg_BG: Редактиране на форума

en: Edit forum options
bg_BG: Редактиране на опциите на форума

en: Edit your forum options
bg_BG: Редактиране на опциите на форума

en: Eek!
bg_BG: Ококорен

en: Email
bg_BG: Емайл

en: Email:
bg_BG: Емайл:

en: Embed Google Map
bg_BG: Вграждане на Google Map

en: Embed YouTube Video
bg_BG: Постави YouTube видео

en: Enable Area Above Branding
bg_BG: Разрешаване на пространство над Branding

en: Enable Area Above Breadcrumbs
bg_BG: Разрешаване на пространство над Breadcrumbs

en: Enable Area Above Forum
bg_BG: Разрешаване на пространство най-горе на форума

en: Enable Area Above Info Center
bg_BG: Разрешаване на пространство над Информационния Център

en: Enable Area Above Quick Reply Form
bg_BG: Разрешаване на пространство над Бърз отговор

en: Enable Area Below First Post
bg_BG: Разрешаване на пространство най-долу на първия пост

en: Enable Area Below Forum
bg_BG: Разрешаване на пространство най-долу на форума

en: Enter Security Code: (required)
bg_BG: Въведете код за сигурност: (Задължително)

en: Error
bg_BG: Грешка

en: Errors:
bg_BG: Грешки:

en: Feeds are disabled
bg_BG: Каналите са изключени

en: First
bg_BG: Първо

en: Forum
bg_BG: Форум

en: Forum Feed
bg_BG: Форум Абонамент

en: Forum Home
bg_BG: Начало

en: Forum Moved Down
bg_BG: Премести форума надолу

en: Forum Moved Up
bg_BG: Премести форума нагоре

en: Forum Structure
bg_BG: Форум Структура

en: Forum Structure - Categories & Forums
bg_BG: Форум Структура - Категории и Форми

en: Forum Topic:
bg_BG: Форум Заглавие:

en: Forum Topics
bg_BG: Нормални теми

en: Forum added successfully
bg_BG: Форума е добавен успешно

en: Forum post -
bg_BG: Форум мнение -

en: Forum updated successfully
bg_BG: Форума е обновен успешно

en: Forums Latest Activity
bg_BG: Последно активно на форума

en: Forums RSS
bg_BG: Форум RSS

en: Forums deleted:
bg_BG: Изтриване на форуми:

en: GD Library is not installed
bg_BG: GD библиотека не е инсталирана

en: Get More Skins
bg_BG: Вземи повече Кожи

en: Global Moderator added successfully
bg_BG: Глобален Модератор добавен успешно

en: Global moderator: (User can moderate all forums)
bg_BG: Глобален Модератор: (Потребителя  може да управлява всички форуми)

en: Group Moved Down
bg_BG: Премести Групата надолу

en: Group Moved Up
bg_BG: Премести Групата нагоре

en: Group updated successfully
bg_BG: Групата е обновена успешно

en: Groups deleted:
bg_BG: Изтриване на групи:

en: Guest
bg_BG: Гост

en: HTML is allowed in all ad areas below
bg_BG: HTML е разрешено във всички рекламни площи

en: Hot topic
bg_BG: Гореща тема

en: How many items would you like to display?
bg_BG: Колко елемента бихте искали да се показват?

en: IMPORTANT: As of version 1.0.03 the skins directory has been moved to /wp-content/mingle-forum-skins/
bg_BG: ВАЖНО: От версия 1.0.0.03 директорията на кожите е преместена на /wp-content/mingle-forum-skins/

en: IMPORTANT: Leave this option off if your permalinks are set to 'default'
bg_BG: ВАЖНО: Оставете тази опция,| Изключена |, ако вашите постоянни връзки са настроени на |по подразбиране|

en: If you have 'Registration required to post' above enabled, leave this off
bg_BG: Ако сте отметнали по горе  'Регистрация за да може да се публикува'  оставете го изключено в противен случай отметнете отметката.

en: Image
bg_BG: Изображение

en: Images:
bg_BG: Снимки:

en: In Use
bg_BG: В употреба

en: Inbox
bg_BG: Пощенска кутия

en: Info Center
bg_BG: Информационен център

en: Installed version:
bg_BG: Инсталирана версия:

en: Integrate WordPress Posts with Forum:
bg_BG: Интегриране на WordPress постове с Форумът:

en: Italic
bg_BG: Наклонен шрифт

en: Join the Forum discussion on this post
bg_BG: Включете се в дискусионния форум за този пост

en: Last
bg_BG: Последно

en: Last post
bg_BG: Последно мнение

en: Latest Member:
bg_BG: Последен член:

en: Latest Post by
bg_BG: Последно мнение от

en: Link
bg_BG: Връзка

en: List
bg_BG: Списък

en: List item
bg_BG: Разделяне на параграф с единичен символ

en: Log out
bg_BG: Изход

en: Mad
bg_BG: Ядосан

en: Mark All Read
bg_BG: Маркирай всички като прочетени

en: Member successfully removed.
bg_BG: Потребителите успешно са премахнати.

en: Members
bg_BG: Потребителя

en: Members of the checked User Groups have access to the forums in this category:
bg_BG: Кой членове имат право на достъп до форумите  в тази категория:

en: Message:
bg_BG: Съобщение:

en: Mingle Forum
bg_BG: Mingle Форум

en: Mingle Forum
bg_BG: Mingle Форум

en: Mingle Forum - Options
bg_BG: Mingle Форум - Опции

en: Mingle Forum >> Categories and Forums
bg_BG: Mingle Форум >> Категории и Форуми

en: Mingle Forum >> General Options
bg_BG: Mingle Форум >> Общи опции

en: Mingle Forum >> Manage Moderators
bg_BG: Mingle Форум >> Управление на Модератори

en: Mingle Forum >> Manage User Groups
bg_BG: Mingle Форум >> Управление на потребителските групи

en: Mingle Forum >> Skin options
bg_BG: Mingle Форум >> Опции на кожата

en: Mingle Forum Ads >> options
bg_BG: Mingle Форум Реклама >> Опции

en: Mingle Forum Post Options
bg_BG: Mingle Форум - Опции за постовете

en: Mingle Forum Skins:
bg_BG: Mingle Форум  Кожи:

en: Mingle Forum has one simple mission; to 'KEEP IT SIMPLE!' It was taken over from WP Forum and has been improved upon GREATLY. It now fully supports integration with or without the Mingle plugin (by Blair Williams). Also I want to give a big thanks to Eric Hamby for his previous work on the forum script.
bg_BG: Mingle форум има една проста мисия ; 'ДА СЕ ЗАДЪРЖИ ОПРОСТЕН!' Той е взет от WP форум и е значително подобрен. Вече е напълно подкрепя интеграцията с или без Mingle плъгин (от Блеър Уилямс). Също така искам да дам едина голяма благодарност на Eric Hamby за предишните си работа по този скрипта на форума.

en: Mingle Forum version:
bg_BG: Mingle Форум версия:

en: Moderator
bg_BG: Модератор

en: Moderator NOT removed.
bg_BG: Модератора не е премахнат.

en: Moderator added successfully
bg_BG: Модератор добавен успешно

en: Moderator successfully removed.
bg_BG: Модератора успешно премахнат.

en: Moderator successfully saved.
bg_BG: Модератора успешно записан.

en: Moderators
bg_BG: Модератори

en: Moderators:
bg_BG: Модератори:

en: Modify
bg_BG: Промени

en: Move Topic
bg_BG: Премести темата

en: My Profile
bg_BG: Профил

en: My profile
bg_BG: Профил

en: NOTE: If you do not know what this is for, leave it blank
bg_BG: ЗАБЕЛЕЖКА: Ако не знаете какво е това, оставете полетата празни

en: Name
bg_BG: Име

en: Name:
bg_BG: Име:

en: Neutral
bg_BG: Неутрален

en: New Forum content -
bg_BG: Ново форум съдържание -

en: New Topic
bg_BG:  Нова тема

en: New Topics since last visit
bg_BG: Нови теми след последното посещение

en: New User's Title:
bg_BG: Заглавие за нови потребители:

en: New posts
bg_BG: Нови мнения

en: New posts since last visit
bg_BG: Има нови меня след последното Ви посещение

en: New topics since your last visit
bg_BG: Нови теми след последното ви посещение

en: Newbie
bg_BG: Новак

en: No members in this group
bg_BG: Няма потребители в тази група

en: No moderators yet
bg_BG: Няма още модератори

en: No new posts
bg_BG: Няма нови мнения

en: No such user
bg_BG: Няма такъв потребител

en: No such user:
bg_BG: Няма такъв потребител:

en: No topics yet
bg_BG: Няма още теми !

en: Normal topic
bg_BG: Нормална тема

en: Notify Admin on new posts:
bg_BG: Уведомява Администратора за нови теми:

en: Number of posts for Hot Topic:
bg_BG: Колко броя за Гореща тема:

en: Number of posts for Very Hot Topic:
bg_BG: Колко броя за Много гореща тема:

en: Number of posts:
bg_BG: Броят на  мненията:

en: Number of threads:
bg_BG: Броят на  темите:

en: Number of users:
bg_BG: Броят на потребителите:

en: Off
bg_BG: Изключено

en: On
bg_BG: Включено

en: Oops only Administrators can post in this Forum!
bg_BG: Опа, само Администраторите могат да публикуват в този форум!

en: Option Input
bg_BG: Стойност на опцията

en: Option Name
bg_BG: Име на опцията

en: Options
bg_BG: Опции

en: Options successfully saved.
bg_BG: Опциите успешно са записани.

en: Page loaded in:
bg_BG: Страницата заредена за :

en: Pages:
bg_BG: Страници:

en: Password:
bg_BG: Парола:

en: Plugin Page:
bg_BG: Страница на плъгина:

en: Position:
bg_BG: Позиция:

en: Post
bg_BG: Пост

en: Post Reply
bg_BG: Отговори

en: Post deleted
bg_BG: Поста е изтрит

en: Post new Topic
bg_BG: Създайте нова тема

en: Posted
bg_BG: Публикувано

en: Posts deleted:
bg_BG: Изтриване на мнения:

en: Posts in
bg_BG: Публикации в

en: Posts per page:
bg_BG: Колко поста на страницата:

en: Posts:
bg_BG: Мнения:

en: Posts:
bg_BG: Отговори:

en: Prevent lots of SPAM by making users wait a time period between posts.
bg_BG: Предотвратяване на Спам постове, като потребителите трябва да изчакат  период от време между постовете си.

en: Profile
bg_BG: Профил

en: Profile Info
bg_BG: Информация за профила

en: Quick Reply
bg_BG: Бърз отговор

en: Quote
bg_BG: Цитат

en: Quote from
bg_BG: Цитат от

en: RSS feed
bg_BG: RSS-Абонамент

en: Razz
bg_BG: Оплезен

en: Re-open
bg_BG: Отново отключи

en: Re:
bg_BG: Отговор:

en: Registered:
bg_BG: Регистриран:

en: Registration required to post:
bg_BG: Регистрация за да може да се публикува:

en: Relevance
bg_BG: Съответствие

en: Remember Me
bg_BG: Запомни ме

en: Remove
bg_BG: Премахни

en: Remove this Forum from your email notifications?
bg_BG: Премахване на този форум от вашите известия по имейл?

en: Remove this Topic from your email notifications?
bg_BG: Премахване на тази тема от емайл известяването ?

en: Replies
bg_BG: Отговори

en: Reply
bg_BG: Отговор

en: Reply Content:
bg_BG: Съдържание :

en: Requires
bg_BG: Изисква

en: Sad
bg_BG: Тъжен

en: Save Options
bg_BG: Запазване на опциите

en: Save Post
bg_BG: Запиши Публикацията

en: Save User Group
bg_BG: Запазване на потребителската група

en: Save category
bg_BG: Запазване на категорията

en: Save forum
bg_BG: Запазване на форума

en: Save group
bg_BG: Записване на група

en: Save options
bg_BG: Запазване на опциите

en: Save user group
bg_BG: Запазване на потребителската група

en: Search Results
bg_BG: Резултат от търсенето

en: Search forums
bg_BG: Търси във Форума

en: Security Code:
bg_BG: Код за сигурност:

en: Security code does not match
bg_BG: Кода за сигурност не съвпада

en: Select User group
bg_BG: Изберете потребителска група

en: Select user
bg_BG: Изберете потребител

en: Send Message
bg_BG: Изпрати съобщение

en: Show Avatars in the forum:
bg_BG: Покажи Аватари във форума:

en: Show Forum Login Form:
bg_BG: Покажи на Форума 'Вход' за потребители:

en: Show new topics since your last visit
bg_BG: Нови теми след последното ви посещение

en: Show users Signature at the bottom of posts:
bg_BG: Покажи потребителския подпис в долната част на мненията:

en: Show/Hide Header
bg_BG: Сгъсти / Разшири

en: Skin successfully activated.
bg_BG: Кожата успешно активирана.

en: Skins
bg_BG: Кожи

en: Smile
bg_BG: Усмивка

en: Sorry, but you don't have access to this forum
bg_BG: Съжалявам, но вие нямате достъп до този форум

en: Sorry. you don't have permission to post.
bg_BG: Съжалявам, но Вие нямате право да публикувате.

en: Started by
bg_BG: Започната от

en: Statistic
bg_BG: Статистика

en: Status
bg_BG: Статус

en: Sticky
bg_BG: Важна тема

en: Sticky Topics
bg_BG: Важни Теми

en: Strikethrough
bg_BG: Зачеркнат шрифт

en: Subject
bg_BG: Заглавие

en: Subject:
bg_BG: Тема:

en: Submit
bg_BG: Изпрати

en: Submit Quick Reply
bg_BG: Изпрати бърз отговор

en: Subscribe
bg_BG: Известяване

en: Summary
bg_BG: Обобщение

en: Support Forum:
bg_BG: Форум подкрепа:

en: Surprised
bg_BG: Изненадан

en: TOPIC CLOSED
bg_BG: ТЕМАТА Е ЗАТВОРЕНА

en: There are no User Groups
bg_BG: Няма потребителски групи

en: This will notify you of all new Topics created in this Forum. Are you sure that is what you want to do?
bg_BG: С това ще получавате уведомления за всички нови теми, създадени в този форум. Сигурни ли сте, че искате това ?

en: Threads deleted:
bg_BG: Изтриване на теми:

en: Threads per page:
bg_BG: Колко Теми на страницата:

en: Time limit between posting:
bg_BG: Лимит от време между постовете:

en: Title to display in the sidebar:
bg_BG: Заглавието да се показва в страничната лента:

en: To help prevent spam, we require that you wait
bg_BG: За да се предотврати Спам мнения, ние изискваме да изчакате

en: Topic
bg_BG: Тема

en: Topic Title
bg_BG: Заглавие на Темата

en: Topic:
bg_BG: Тема:

en: Topics Made by
bg_BG: теми  съставени от

en: Topics:
bg_BG: Теми:

en: Total database size:
bg_BG: Размер на общата база данни:

en: Underline
bg_BG: Подчертан шрифт

en: Undo Sticky
bg_BG: Отмяна на важността

en: Unsubscribe
bg_BG: Отписване

en: Update
bg_BG: Опресни

en: Use Captcha for unregistered users:
bg_BG: Използвайте Captcha за нерегистрирани потребители:

en: Use Forum RSS:
bg_BG: Използвай Форум RSS:

en: Use SEO friendly URLs:
bg_BG: Използвайте SEO приятелски URL адреси:

en: User
bg_BG: Потребител

en: User Group successfully added.
bg_BG: Потребителската група е добавена успешно.

en: User Group updated successfully
bg_BG: Потребителската група е обновена успешно

en: User Group(s) successfully deleted.
bg_BG: Потребителските Група(и) са изтрити успешно.

en: User Groups
bg_BG: Потребителски групи

en: User Groups:
bg_BG: Потребителски Групи:

en: User Level 1 Count:
bg_BG: Брой мнения за ниво 1:

en: User Level 1 Title:
bg_BG: Заглавие на Потребителско ниво 1 :

en: User Level 2 Count:
bg_BG: Брой мнения за ниво 2:

en: User Level 2 Title:
bg_BG: Заглавие на Потребителско ниво 2 :

en: User Level 3 Count:
bg_BG: Брой мнения за ниво 3:

en: User Level 3 Title:
bg_BG: Заглавие на Потребителско ниво 3:

en: Username Display:
bg_BG: Показване на потребителското име :

en: Username:
bg_BG: Потребителско име:

en: Users added:
bg_BG: Добавени потребители:

en: Users can reply in locked categories
bg_BG: Потребителите могат да пишат отговори в заключени категории.

en: Value
bg_BG: Стойност

en: Version
bg_BG: Версия

en: Version:
bg_BG: Версия:

en: Very Hot topic
bg_BG: Много Гореща тема

en: View Post Here:
bg_BG: Виж пост тук:

en: View profile
bg_BG: Преглед на профила

en: Views
bg_BG: Прегледи

en: Warning
bg_BG: Предупреждение

en: Warnings:
bg_BG: Предупреждения:

en: Website:
bg_BG: Сайт:

en: Welcome
bg_BG: Здравей

en: Welcome Guest, please login or
bg_BG: Здравейте, моля влезте в системата или се

en: Welcome Guest, posting in this forum requires
bg_BG: Здравейте, публикуването в този форум изисква

en: Why did you change it?
bg_BG: Защо е променена ?

en: Wink
bg_BG: Намигване

en: You are logged in as:
bg_BG: Вие сте влязъл като:

en: You do not have permission to edit this post!
bg_BG: Вие нямате разрешение да редактирате този пост!

en: You have choosen a forum name that already exists in this group, please specify another
bg_BG: Избраното име вече съществува в тази група, моля да посочите друго

en: You have choosen a name that already exists in the database, please specify another
bg_BG: Вие избрахте име, което вече съществува в базата данни, моля посочете друго.

en: You have email notifications for these Forums:
bg_BG: Вие имате имейл уведомления за тези форуми:

en: You have email notifications for these Topics:
bg_BG: Вие имате имейл уведомления за тези теми:

en: You have no Forum subscriptions at this time
bg_BG: Нямате абонамент за Форум до този момент

en: You have no Topic subscriptions at this time
bg_BG: Нямате абонамент за теми до този момент

en: You haven't specified any user to add:
bg_BG: Вие не сте избрали никакви потребители за добавяне :

en: You must choose a user group
bg_BG: Вие трябва да изберете една потребителска група

en: You must enter a message
bg_BG: Трябва да въведете съобщение

en: You must enter a name
bg_BG: Трябва да въведете име

en: You must enter a subject
bg_BG: Трябва да въведете тема.

en: You must select a category
bg_BG: Трябва да изберете категория

en: You must select a user
bg_BG: Трябва да изберете потребител

en: You must specify a forum name
bg_BG: Трябва да посочите името на форума

en: You must specify a group name
bg_BG: Трябва да посочите името на групата

en: You must specify a name for the User Group
bg_BG: Трябва да посочите името на потребителската група

en: You must specify a user group name.
bg_BG: Трябва да посочите името на потребителската група.

en: Your last visit was:
bg_BG: Вашето последно посещение беше:

en: add new
bg_BG: Добави нова

en: added successfully
bg_BG: успешно добавен

en: by
bg_BG: от

en: by:
bg_BG: от:

en: created the forum topic:
bg_BG: Създаде нова тема във форума:

en: css-value:
bg_BG: CSS-стойност:

en: default
bg_BG: по подразбиране

en: for date formatting.
bg_BG: за форматиране на датата.

en: in
bg_BG: в

en: is already in this group
bg_BG: вече е в тази група

en: minutes before posting again. Please use your browsers back button to return.
bg_BG: минути преди да публикувате отново. Моля, използвайте стрелката за връщане назад на вашия браузър .

en: on
bg_BG: на

en: on:
bg_BG: на:

en: register.
bg_BG: регистрирайте.

en: registration.
bg_BG: регистрация.

en: replied to the forum topic:
bg_BG: Отговори на темата във форума:

en: seconds
bg_BG: секунди

en: seconds.
bg_BG: секунди.
